1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Russian (CIS)English (United Kingdom)Ukrainian (UA)

ISO 9001:2009

PDF Друк e-mail

 

 

 

15 грудня 2010 була проведена аудиторська перевірка з метою огляду відповідності системи управління якістю патентно-юридичної агенції "Бренд Груп" вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001:2009 з надання юридичних послуг у сфері інтелектуальної власності та забезпечення впевненості в тому, що підприємство здатне постійно надавати послуги , які відповідають вимогам нормативних документів. Послуги неудовлетварітельного якості своєчасно виявляються, а підприємство вживає заходів до запобігання наданню таких послуг на постійній основі.

 

Наш принцип

Наша команда працює насамперед на результат досягнення цілей та стратегічних завдань клієнтів, що є основоположним чинником для роботи патентно-юридичної агенції "Бренд Груп".

Наша позиція

Своєчасно звернувшись за кваліфікованою допомогою до нас, Ви допоможете запобігти можливість економічного збитку від неправомірного використання інтелектуальної власності третіми особами.

Наша робота

Ми пропонуємо тільки ті послуги, які здатні виконати і виконуємо взяті зобов'язання в повному обсязі та у визначені терміни, тому що основою нашої роботи є дотримання ділової етики та сумлінність.