1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Russian (CIS)English (United Kingdom)Ukrainian (UA)

Розробка та реєстрація ліцензійних договорів

PDF Друк e-mail

Вас може зацікавити початок нової справи, розширення існуючої справи (розширення вашої території або зміна характеру справи) або підвищення якості товарів і послуг вашого підприємства і тим самим посилення його ринкових позицій. У багатьох ситуаціях ліцензування прав інтелектуальної власності є ефективним інструментом для досягнення цих ділових цілей.

Ліцензійна угода - це партнерство між власником прав інтелектуальної власності (ліцензіаром) і іншою особою, яка уповноважена використовувати такі права (ліцензіат) в обмін на узгоджений платіж (мито або роялті). Є цілий ряд таких ліцензійних угод, які в цілому можуть бути розділені на наступні категорії:

Угода про технічну ліцензії
Угода про ліцензії на товарний знак і франшизу
Угода про ліцензії на авторське право
На практиці всі або деякі з цих угод часто є частиною одного єдиного контракту, оскільки при передачах подібного характеру зачіпаються багато права, а не просто один вид права інтелектуальної власності. Ви можете також зустріти ліцензійну угоду та в інших обставинах, таких як під час злиття або придбання, або в ході переговорів про створення спільного підприємства.

Всі ці механізми або самі по собі, або в поєднанні дають Вашому підприємству, в його якості ліцензіара або ліцензіата, цілий ряд можливостей для ведення справи у вашій власній або в іншій країні. В якості власника інтелектуальної власності та ліцензіара Ваша організація може розширити свою справу за кордону бізнесу ваших партнерів і забезпечити постійний приплив додаткового доходу. В якості ліцензіата Ваше підприємство може виробляти, продавати, імпортувати, експортувати, розподіляти або збувати на ринку різні товари та послуги, що воно може не мати можливості робити в іншій ситуації.

У міжнародному плані офіційне ліцензійна угода можлива лише в тому випадку, якщо право інтелектуальної власності, яку ви бажаєте ліцензувати, також охороняється в іншій країні чи країнах, які становлять для вас інтерес. Якщо Ваша інтелектуальна власність не охороняється в такій іншій країні чи країнах, то тоді ви не тільки не зможете ліцензувати її, але й також ви не будете мати юридичного права створювати будь-які обмеження для її використання ким-небудь іншим.

Наші фахівці допоможуть Вам у питанні передачі прав (повної або часткової). Швидко та професійно розроблять і зареєструють ліцензійний договір. Для цього заповніть, будь ласка, анкету або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

 

 

Наш принцип

Наша команда працює насамперед на результат досягнення цілей та стратегічних завдань клієнтів, що є основоположним чинником для роботи патентно-юридичної агенції "Бренд Груп".

Наша позиція

Своєчасно звернувшись за кваліфікованою допомогою до нас, Ви допоможете запобігти можливість економічного збитку від неправомірного використання інтелектуальної власності третіми особами.

Наша робота

Ми пропонуємо тільки ті послуги, які здатні виконати і виконуємо взяті зобов'язання в повному обсязі та у визначені терміни, тому що основою нашої роботи є дотримання ділової етики та сумлінність.