1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Russian (CIS)English (United Kingdom)Ukrainian (UA)

Медіація

PDF Друк e-mail

Медіація, що в перекладі з англійської означає посередництво, це процес розв'язання конфлікту, в якому нейтральна третя сторона, яка називається медіатором або посередником, сприяє виробленню добровільного взаємовигідної угоди між конфліктуючими сторонами. Якщо при арбітражі або суді третя сторона (арбітр, суддя), яка не бере участі в конфлікті і є нейтральною, зібравши і заслухавши інформацію, представлену сторонами, приймає сама рішення, обов'язкове для виконання сторонами, то при медіації також нейтральна третя особа (медіатор) допомагає сторонам самим знайти рішення в ході обговорення проблеми.

Медіатор полегшує процес спілкування між конфліктуючими сторонами, сприяє розумінню позицій і думок, акцентує сторони на їх інтересах і шукає продуктивне рішення проблеми, надаючи можливість сторонам спільно прийти до спільної згоди.

У процесі медіації саме сторони несуть відповідальність за прийняття рішення, для чого їм необхідно чітко уявляти суть справи, пропонувати можливі варіанти вирішення і врешті-решт приймати це рішення. Таким чином, обов'язок і відповідальність за прийняття рішення лежить повністю на сторонах. Роль же медіатора в цьому процесі багато в чому схожа на роль штурмана: знаючи певні прийоми і техніки, він веде сторони по процесу вироблення рішення і в кінці підводить до спільного прийняття ними угоди.

Співробітниками нашого агентства можуть бути професійною надані послуги з медіації. Для обговорення даного питання зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

 

 

Наш принцип

Наша команда працює насамперед на результат досягнення цілей та стратегічних завдань клієнтів, що є основоположним чинником для роботи патентно-юридичної агенції "Бренд Груп".

Наша позиція

Своєчасно звернувшись за кваліфікованою допомогою до нас, Ви допоможете запобігти можливість економічного збитку від неправомірного використання інтелектуальної власності третіми особами.

Наша робота

Ми пропонуємо тільки ті послуги, які здатні виконати і виконуємо взяті зобов'язання в повному обсязі та у визначені терміни, тому що основою нашої роботи є дотримання ділової етики та сумлінність.