1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Russian (CIS)English (United Kingdom)Ukrainian (UA)

Судовий захист прав на об'єкти інтелектуальної власності

PDF Друк e-mail

Право на судовий захист означає, що за певних умов особа, яка вважає своє право порушеним, може вимагати від суду винесення рішення про застосування одного із способів захисту, а суд зобов'язаний винести рішення відповідного змісту. Судовий порядок захисту прав є найбільш досконалим для встановлення істини. Тому судовий порядок є основною формою захисту прав на об'єкти інтелектуальної власності.

У суді також визнаються недійсними охоронні документи - патенти на винаходи, корисні моделі, промислові зразки, свідоцтва на торговельні марки, міжнародні реєстрації, що діють в Україні. Підставою для визнання охоронних документів недійсними може бути невідповідність об'єкта умовам надання правової охорони, у тому числі і те, що вони видані з порушенням прав третіх осіб.

Фахівці нашого агентства більш детально нададуть відповіді на всі Ваші запитання. Для цього заповніть, будь ласка, анкету або зв'яжіться з нами будь-яким зручним дя Вас способом.

 

Наш принцип

Наша команда працює насамперед на результат досягнення цілей та стратегічних завдань клієнтів, що є основоположним чинником для роботи патентно-юридичної агенції "Бренд Груп".

Наша позиція

Своєчасно звернувшись за кваліфікованою допомогою до нас, Ви допоможете запобігти можливість економічного збитку від неправомірного використання інтелектуальної власності третіми особами.

Наша робота

Ми пропонуємо тільки ті послуги, які здатні виконати і виконуємо взяті зобов'язання в повному обсязі та у визначені терміни, тому що основою нашої роботи є дотримання ділової етики та сумлінність.