1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Russian (CIS)English (United Kingdom)Ukrainian (UA)

Адміністративний захист прав на об'єкти інтелектуальної власності

PDF Друк e-mail

Представлення інтересів клієнта в Антимонопольному комітеті України

Одним із способів захисту прав на об'єкти інтелектуальної власності можна вважати захист таких прав в адміністративному порядку в рамках конкурентного законодавства, яке здійснюється Антимонопольним комітетом України. Основними нормативними актами, які регулюють питання конкурентної політики є: Закон України "Про Антимонопольний комітет України" від 26 листопада 1993 року № 3659-XII, Закон України "Про захист економічної конкуренції" від 11 січня 2001 року № 2210-III та Закон України " Про захист від недобросовісної конкуренції "від 7 червня 1996 року № 236/96-ВР.

Відповідно до ст. 1 Закону України "Про захист від недобросовісної конкуренції" недобросовісною конкуренцією є будь-які дії у конкуренції, що суперечать правилам, торговим та іншим чесним звичаям у підприємницькій діяльності. Такими діями згідно з ч. 2 вказаної статті є, зокрема, дії визначені главою 2 цього Закону "Неправомірне використання ділової репутації господарюючого суб'єкта.

Фахівці нашого агентства більш детально нададуть відповіді на всі Ваші запитання. Для цього заповніть, будь ласка, анкету або зв'яжіться з нами будь-яким зручним дя Вас способом.

 

 

Наш принцип

Наша команда працює насамперед на результат досягнення цілей та стратегічних завдань клієнтів, що є основоположним чинником для роботи патентно-юридичної агенції "Бренд Груп".

Наша позиція

Своєчасно звернувшись за кваліфікованою допомогою до нас, Ви допоможете запобігти можливість економічного збитку від неправомірного використання інтелектуальної власності третіми особами.

Наша робота

Ми пропонуємо тільки ті послуги, які здатні виконати і виконуємо взяті зобов'язання в повному обсязі та у визначені терміни, тому що основою нашої роботи є дотримання ділової етики та сумлінність.