1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Russian (CIS)English (United Kingdom)Ukrainian (UA)

Корисна модель

PDF Друк e-mail

Корисна модель - один з об'єктів промислової власності, що знаходиться на ряду з винаходом і промисловим зразком під захистом патентного права. До корисної моделі відноситься конструктивне виконання засобів виробництва і предметів споживання, а також їх складових частин.

 

Корисної моделі надається правова охорона, якщо вона є новою (якщо сукупність її істотних ознак не відома з рівня техніки) і промислово придатною (якщо вона може бути використана у промисловості, сільському господарстві, охороні здоров'я та інших галузях діяльності).

 

В якості корисної моделі не охороняються:

способи, речовини, штами мікроорганізмів, культур клітин рослин і тварин, а тж. їх застосування за новим призначенням;
наукові теорії та математичні методи;
методи організації та управління господарством;
умови позначення, розклади, правила;
методи виконання розумових операцій;
алгоритми і програми для обчислювальних машин;
проекти та схеми планування споруд, будинків, територій;
рішення, що стосуються лише зовнішнього вигляду виробів, спрямовані на задоволення естетичних потреб;
топології інтегральних мікросхем; сорти рослин і породи тварин; рішення, які суперечать суспільним інтересам, принципам гуманності та моралі.

Фахівці нашого агентства більш детально нададуть відповіді на всі Ваші запитання. Для цього заповніть, будь ласка, анкету або зв'яжіться з нами будь-яким зручним дя Вас способом.

 

 

Наш принцип

Наша команда працює насамперед на результат досягнення цілей та стратегічних завдань клієнтів, що є основоположним чинником для роботи патентно-юридичної агенції "Бренд Груп".

Наша позиція

Своєчасно звернувшись за кваліфікованою допомогою до нас, Ви допоможете запобігти можливість економічного збитку від неправомірного використання інтелектуальної власності третіми особами.

Наша робота

Ми пропонуємо тільки ті послуги, які здатні виконати і виконуємо взяті зобов'язання в повному обсязі та у визначені терміни, тому що основою нашої роботи є дотримання ділової етики та сумлінність.