1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Russian (CIS)English (United Kingdom)Ukrainian (UA)

Винаходи

PDF Друк e-mail

Винахід - це ідея, яка дає можливість практичного розв'язання технічного завдання, це - результат інтелектуальної діяльності людини в будь-якій сфері технології, це - можливість забезпечити прогрес у будь-якій сфері промислових технологій для забезпечення інтересів суспільства. Винаходом може бути пристрій, спосіб, речовина, біологічний матеріал (наприклад, штам мікроорганізму, культура клітин, рослин і тварин), а також нове застосування відомого продукту чи процесу.

Умови надання правової охорони винаходу:

Правова охорона надається винаходу, що не суперечить публічному порядку, принципам гуманності і моралі та відповідає умовам патентоспроможності.

Об'єктом винаходу, правова охорона якому надається може бути:

• продукт (пристрій, речовина, штам мікроорганізму, культура клітин рослини і тварини тощо);
• процес (спосіб), а також нове застосування відомого продукту чи процесу.
 

Патентно-юридичне агентство "Бренд-Груп" виконає всі необхідні дії для реєстрації та захисту Ваших винаходів, а фахівці дадуть відповідь на всі виниклі у Вас питання. Для цього заповніть, будь ласка, анкету або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

 

Наш принцип

Наша команда працює насамперед на результат досягнення цілей та стратегічних завдань клієнтів, що є основоположним чинником для роботи патентно-юридичної агенції "Бренд Груп".

Наша позиція

Своєчасно звернувшись за кваліфікованою допомогою до нас, Ви допоможете запобігти можливість економічного збитку від неправомірного використання інтелектуальної власності третіми особами.

Наша робота

Ми пропонуємо тільки ті послуги, які здатні виконати і виконуємо взяті зобов'язання в повному обсязі та у визначені терміни, тому що основою нашої роботи є дотримання ділової етики та сумлінність.