1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Russian (CIS)English (United Kingdom)Ukrainian (UA)

Міжнародна реєстрація

PDF Друк e-mail

Для того щоб уникнути необхідності реєстрації в кожному національному або регіональному відомстві, Всесвітня Організація Інтелектуальної Власності (ВОІВ) виконує адміністративні функції системи міжнародної реєстрації знаків.

Ця система регулюється двома договорами:

Мадридською угодою про міжнародну реєстрацію знаків
Мадридським протоколом.
Україна є учасницею цих договорів, що дає можливість українським заявникам одержувати правову охорону товарного знака в різних країнах не тільки за національною процедурою, а також з використанням Мадридської системи. Є ще одна цікава можливість для українських заявників - отримати Знак Європейського Співтовариства. Цей знак діє у всіх державах-членах і видається терміном дії на 10 років з можливістю продовження на наступні десятирічні періоди.

Для отримання більш детальної інформації від наших фахівців заповніть, будь ласка, анкету або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

 

Наш принцип

Наша команда працює насамперед на результат досягнення цілей та стратегічних завдань клієнтів, що є основоположним чинником для роботи патентно-юридичної агенції "Бренд Груп".

Наша позиція

Своєчасно звернувшись за кваліфікованою допомогою до нас, Ви допоможете запобігти можливість економічного збитку від неправомірного використання інтелектуальної власності третіми особами.

Наша робота

Ми пропонуємо тільки ті послуги, які здатні виконати і виконуємо взяті зобов'язання в повному обсязі та у визначені терміни, тому що основою нашої роботи є дотримання ділової етики та сумлінність.