1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Russian (CIS)English (United Kingdom)Ukrainian (UA)

Складання та реєстрація договорів франчайзінгу

PDF Друк e-mail

Франчайзинг - популярна, але дуже складна операція, тому що зачіпає основи бізнесу обох сторін. Відповідно, у цього договору дуже багато правових тонкощів. Юристи обох сторін повинні не тільки самі уявляти собі всі ці нюанси, але і пояснити наслідки тих чи інших умов співробітникам комерційних підрозділів, які ведуть переговори.

На боці правовласника може виступати тільки комерційна організація. Пов'язано це з тим, що за договором комерційної концесії передається право на використання фірмового найменування, що може належати тільки юридичній особі. Отже, індивідуальний підприємець бути правовласником за договором комерційної концесії не може, оскільки він виступає в цивільному обороті тільки під своїм власним ім'ям. В якості користувача може виступати комерційна компанія або індивідуальний підприємець.
Договір укладається лише шляхом підписання єдиного документа. Цей договір не може бути укладений шляхом обміну документами за допомогою обміну листами, факсами, телеграмами.

Договір підлягає обов'язковій державній реєстрації. Причому для сторін комерційної концесії договір набирає чинності з моменту його підписання (або іншого моменту, узгодженого сторонами). Але у відносинах з третіми особами сторони договору комерційної концесії мають право посилатися на договір лише з моменту його реєстрації. Це відноситься і до випадків, коли реєструються зміни до договору.

Фахівці нашого агентства більш детально нададуть відповіді на всі Ваші запитання. Для цього заповніть, будь ласка, анкету або зв'яжіться з нами будь-яким зручним дя Вас способом.


 

 

Наш принцип

Наша команда працює насамперед на результат досягнення цілей та стратегічних завдань клієнтів, що є основоположним чинником для роботи патентно-юридичної агенції "Бренд Груп".

Наша позиція

Своєчасно звернувшись за кваліфікованою допомогою до нас, Ви допоможете запобігти можливість економічного збитку від неправомірного використання інтелектуальної власності третіми особами.

Наша робота

Ми пропонуємо тільки ті послуги, які здатні виконати і виконуємо взяті зобов'язання в повному обсязі та у визначені терміни, тому що основою нашої роботи є дотримання ділової етики та сумлінність.