1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Russian (CIS)English (United Kingdom)Ukrainian (UA)

Реєстрація штрих-коду

PDF Друк e-mail

У відповідності з указом Міністерства економіки "Про затвердження Положення про штрихове кодування товарів" обов'язковому маркуванню штриховими кодами стандарту GS1 підлягають алкогольні напої та тютюнові вироби, примірники аудіовізуальних творів та фонограм, лікарські засоби та інші товари, маркування яких штрих-кодами передбачено законодавством України. І хоча вимоги закондательства не охоплює всього переліку товарів, але наявність штрих-коду на товарі обумовлюється потребою сучасних підприємств оптової та роздрібної торгівлі в ефективною системі ідентифікації.

Для того, щоб отримати унікальний ідентифікаційний номер для своєї товарної позиції потрібно стати членом Міжнародної асоціації товарної нумерації. Це обов'язково, тому що тільки ця організація контролює впровадження в Україні всесвітньої багатогалузевої системи ідентифікації, штрихового кодування та електронних комунікацій, що базується на всесвітніх стандартах GS1.

Штрихові коди оформляються тільки на юридичні особи, які, у свою чергу, діляться Асоціацією на три групи за кількістю персоналу і обсягом валового доходу.

1-а група (понад 50 осіб персоналу і 500 000 євро валового доходу за рік):

  300 USD - втупітельний внесок;

  200 USD - річний членський внесок;

  20 USD - періодичний разовий внесок для реєстрації одного коду.

 

2-я група (менше 50 чоловік персоналу і 500 000 євро валового доходу за рік):

  150 USD - вступний внесок;

  100 USD - річний членський внесок;

  10 USD - періодичний разовий внесок для реєстрації одного коду.

 

3-я група (фізичні особи - підприємці):

  50 USD - вступний внесок;

  50 USD - річний членський внесок;

  5 USD - періодичний разовий внесок для реєстрації одного коду.

Величина зборів вказана в дол. США, бо Асоціація має статус міжнародної. Проте оплата здійснюється в грн. за курсом НБУ на день платежу.

Фахівці нашого агентства більш детально нададуть відповіді на всі Ваші запитання. Для цього заповніть, будь ласка, анкету або зв'яжіться з нами будь-яким зручним дя Вас способом.

 

 

Наш принцип

Наша команда працює насамперед на результат досягнення цілей та стратегічних завдань клієнтів, що є основоположним чинником для роботи патентно-юридичної агенції "Бренд Груп".

Наша позиція

Своєчасно звернувшись за кваліфікованою допомогою до нас, Ви допоможете запобігти можливість економічного збитку від неправомірного використання інтелектуальної власності третіми особами.

Наша робота

Ми пропонуємо тільки ті послуги, які здатні виконати і виконуємо взяті зобов'язання в повному обсязі та у визначені терміни, тому що основою нашої роботи є дотримання ділової етики та сумлінність.