1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Russian (CIS)English (United Kingdom)Ukrainian (UA)

Паспорт стандартів

PDF Друк e-mail

Паспорт стандартів визначає правила візуальної ідентифікації торгової марки, використання елементів фірмового стилю, об'єднує сприйняття основних елементів ідентифікації, стилістичні та кольорові рішення. Брендбук включає в себе опис констант марки (логотип, шрифт, колірна гама, допустимі і недопустимі конвертації та використання) і також правила оформлення на всіх носіях фірмового стилю - ділова документація, маркетингові матеріали, сувенірна продукція, уніформа і корпоративний транспорт.

 

Наш принцип

Наша команда працює насамперед на результат досягнення цілей та стратегічних завдань клієнтів, що є основоположним чинником для роботи патентно-юридичної агенції "Бренд Груп".

Наша позиція

Своєчасно звернувшись за кваліфікованою допомогою до нас, Ви допоможете запобігти можливість економічного збитку від неправомірного використання інтелектуальної власності третіми особами.

Наша робота

Ми пропонуємо тільки ті послуги, які здатні виконати і виконуємо взяті зобов'язання в повному обсязі та у визначені терміни, тому що основою нашої роботи є дотримання ділової етики та сумлінність.