1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Russian (CIS)English (United Kingdom)Ukrainian (UA)

Реєстрація баз персональних даних

PDF Друк e-mail

There are no translations available.

Відповідно до Закону України “Про захист персональних даних” від 01.06.2010р. №2297-VI, що набрав чинності з 01 січня 2011 р., бази персональних даних про фізичних осіб підлягають реєстрації в Державній службі України з питань захисту персональних даних із занесенням інформації до Державного реєстру баз персональних даних.

База персональних даних — це іменована сукупність упорядкованих персональних даних в електронному вигляді та/або у вигляді картотек персональних даних (стаття 2 вищевказаного Закону).

Зокрема, до баз персональних даних, які підлягають обов’язковій реєстрації, відносяться бази даних працівників підприємств, установ, організацій у паперовій та/або електронній формах. Якщо ж мова йде про заклади охорони здоров’я, косметологічні клініки, салони краси, фітнес-центри, то у таких закладах існує як мінімум дві бази персональних даних: база працівників та база клієнтів (пацієнтів) і обидві бази підлягають обов’язковій реєстрації.

Задля дотримання законодавства в сфері захисту персональних даних, окрім реєстрації баз персональних даних, обов’язковою є розробка та затвердження низки внутрішніх документів і формулярів (Положення про БПД, формуляр згоди на обробку персональних даних тощо).

У випадку невиконання вимог законодавства щодо захисту персональних даних, настають наступні види відповідальності:

- адміністративна (штраф від 5100 грн. до 17000 грн. залежно від складу правопорушення);

- кримінальна (обмеження чи позбавлення волі за незаконний збір, зберігання, використання, знищення, поширення конфіденційної інформації про особу).

Патентно-юридична агенція «Бренд Груп» надає послуги з реєстрації баз персональних даних та розробки необхідних документів для всіх підприємств, установ, організацій і фізичних осіб – підприємців незалежно від регіону України та виду господарської діяльності.

  Наши услуги

Наш принцип

Наша команда працює насамперед на результат досягнення цілей та стратегічних завдань клієнтів, що є основоположним чинником для роботи патентно-юридичної агенції "Бренд Груп".

Наша позиція

Своєчасно звернувшись за кваліфікованою допомогою до нас, Ви допоможете запобігти можливість економічного збитку від неправомірного використання інтелектуальної власності третіми особами.

Наша робота

Ми пропонуємо тільки ті послуги, які здатні виконати і виконуємо взяті зобов'язання в повному обсязі та у визначені терміни, тому що основою нашої роботи є дотримання ділової етики та сумлінність.